Omiš - Uskok 1:0

nkomisSPORT
Solidna predstava Omišana u kojoj je domaćin ponovno izvukao sva tri boda. Iako rezultat to ne sugerira, Omiš je bio konkretniji i aktivniji, dok su se gosti mučili da bi došli do vrata Škorića tijekom većine susreta. U 10. minuti jedna nesvakidašnja pojava na nogometnim utakmicama. Naime, Tonči Žilić je zabio pogodak, sudac je pokazao na centar, međutim nakon protesta gostujućih igrača i konzultacije sa pomoćnikom, gol je poništen i dosuđeno je igranje rukom Žilića. U 26. minuti jedanaesterac za domaćina, ali Marko Odža je dobro pročitao kuda će Jure Žilić pucati i obranio. Ni najstariji kroničari ove igre ne sjećaju se kad zadnji put Orijanin nije uspio zabiti s jedanaest metara. Lako može biti da mu je ovo i prvi "službeni" promašaj u dugoj karijeri... Iako gosti s Klisa nisu imali nijednu pravu priliku u napadu na odmor su otišli sa 0:0.

U 55. minuti najbolja prilika za Omiš, Jure Žilić izvodi aut, Ivan Šarić odlično prima loptu u protivničkom 16-ercu i puca iz okreta, ali lopta prolazi centimetrima od vratnice.
Jedini pogodak na utakmici dogodio se u 71. minuti kada dolazi do konfuzije između igrača Uskoka, Čaletei Odže. Nakon kornera J. Žilića, Čaleta je iz neposredne blizine svojega gola uspio lobovati Odžu i taj autogol je odlučio utakmicu.
Pred kraj su gosti ipak pojačali tempo i izveli jedan opasan udarac iz indirekta, no Škorić je sačuvao svoju mrežu.
STRIJELCI: 1:0 Čaleta (71. min) (autogol)
IGRAČ UTAKMICE: Frane Pivčević